Marketing pro penziony


4 kroky


500 Kč/měsíc

Vítejte na začátku vlastní cesty poznání marketingu pro penziony. Základní body úspěšného marketingu budete moci aplikovat hned, mnohdy bez velkých finančních výdajů. Předložíme vám také řadu praktických příkladů a vlastních tipů na zlepšení služeb. Co k tomu budete potřebovat? Vlastní odhodlání, čas a aktivní přístup k budování vlastního poznání.

Znalosti potřebné pro získávání hostů jsou sestaveny do postupných kroků vypadajících jako Post Ity. Každý krok můžete rozkliknout a dovíte se více. Popis je sestavován na základě praktických zkušeností, které vedly k prokazatelným výsledkům. Čtení Vám vezme maximálně 5 minut. Důležité informace je třeba si zapamatovat a aplikovat ve své praxi. Navíc si můžete zapisovat vlastní poznámky a zkušenosti. Pozornost věnujte také polím s označením Na co si dát pozor. Sami si tak budete vytvářet vlastní znalostní linii a ověřovat, které znalosti vás posunuly k výsledku a pomohly získat další hosty. Na to budete potřebovat více času. Proto se k dalšímu kroku dostanete nejdříve za 7 dní. Nakonec obdržíte kontrolní otázku, na kterou je třeba správně odpovědět. Budete-li mít jakýkoliv dotaz, máte možnost kontaktovat autora linie.

Ing. Yveta Sommerová

Poradce pro marketing, zejména v oblasti cestovního ruchu, služeb péče o tělo a zdraví, zaměřuje se na komunikaci ke konečným klientům.

Pro zobrazení dalších informací je nutné přihlášení! Pokud ještě nemáte svůj účet, můžete se zaregistrovat.

Back to top