Jak vést poradu a pracovat s úkoly


10 kroků


1000 Kč/měsíc
Aplikováno minimálně u 43 firem.

Porady jsou častým zdrojem neefektivit a velmi drahou záležitostí, když na poradě sedí celý tým, místo toho, aby pracoval. Porady jsou velmi užitečné, pokud je správně vedete. Pomáhají celý tým směrovat k výsledkům. V naší znalostní linii se tuto dovednost vedení porad naučíte. Získáte šablony pro zápis z porady, vedení úkolů, ale také se dovíte, jak pracovat s rutinními nebo náročnými úkoly, jak pracovat s prioritami. Jak zvýšíte efektivitu plnění nebo jak správně komunikovat na poradě. Po celou dobu Vašeho studia Vás bude autor sledovat, kontrolovat Vaše odpovědi a bude připraven Vám poradit s Vaší konkrétní situací.

Znalosti jsou sestaveny do postupných kroků, které vypadají jako Post Ity. Každý krok můžete roz-kliknout a naučit se min 3 nové znalosti. Čtení Vám zabere maximálně 5 minut. Po přečtení klikněte na tlačítko PROSTUDOVÁNO. Od té doby Vám běží 7-mi denní lhůta, ve které byste znalosti měli uplatnit ve své praxi. Pak klikněte na ODPOVĚDĚT NA OTÁZKU a zaškrtněte nebo vypište odpověď. Některé odpovědi kontroluje autor linie. Bude-li odpověď správně, už jen zapíšete do MOJE POZNATKY, jakou zkušenost jste získali v praxi a postupujete do dalšího kroku. Budete-li mít jakýkoliv dotaz, máte možnost kontaktovat autora linie. Velmi rád Vám odpoví nebo poskytne odbornou konzultaci.

Ing. Jiří Střelec

Poradce roky vede porady a hledá efektivní způsoby zadávání, kontroly úkolů více jak 25 let. Zaměřuje se na management, leadership, komunikaci a Public Relations.

Pro zobrazení dalších informací je nutné přihlášení! Pokud ještě nemáte svůj účet, můžete se zaregistrovat.

Back to top