Jak vést poradu a pracovat s úkoly


10 kroků

4,4/5

1000 Kč/měsíc
Aplikováno minimálně u 43 firem.

Porady jsou častým zdrojem neefektivit a velmi drahou záležitostí, když na poradě sedí celý tým, místo toho, aby pracoval. Porady jsou velmi užitečné, pokud je správně vedete. Pomáhají celý tým směrovat k výsledkům. V naší znalostní linii se tuto dovednost vedení porad naučíte. Získáte šablony pro zápis z porady, vedení úkolů, ale také se dovíte, jak pracovat s rutinními nebo náročnými úkoly, jak pracovat s prioritami. Jak zvýšíte efektivitu plnění nebo jak správně komunikovat na poradě. Po celou dobu Vašeho studia Vás bude autor sledovat, kontrolovat Vaše odpovědi a bude připraven Vám poradit s Vaší konkrétní situací.

Znalosti získáváte v na sebe navazujících krocích a jejich aplikací v praxi. Každý krok obsahuje minimálně 3 nové znalosti. Studium Vám vezme 10 minut a pak hned klikněte na tlačítko PROSTUDOVÁNO. Od té doby Vám běží 7 denní lhůta, ve které znalosti uplatněte ve své praxi. Během týdne klikněte na ODPOVĚDĚT NA OTÁZKU a zaškrtněte odpověď nebo ji vypište. Některé odpovědi kontroluje autor linie. Bude-li odpověď správně, už jen zapíšete do MOJE POZNATKY, jakou zkušenost jste získali v praxi. Systém Vás pustí do dalšího kroku. Autor linie Vás sleduje a kdykoli s ním můžete konzultovat specifické případy. Po ukončení obdržíte osvědčení o studiu.

Ing. Jiří Střelec

Poradce roky vede porady a hledá efektivní způsoby zadávání, kontroly úkolů více jak 25 let. Zaměřuje se na management, leadership, komunikaci a Public Relations.

Pro zobrazení dalších informací je nutné přihlášení! Pokud ještě nemáte svůj účet, můžete se zaregistrovat.

Back to top