Znalostní linie jsou určeny

jen pro aktivní lidi, kteří

mění
své okolí

mají
sebereflexi

hledají
podstatu a smysl

pomáhají
k úspěchu

 

10 kroků

4,4/5

1000 Kč/měsíc
Aplikováno minimálně u 43 firem.

Porady jsou častým zdrojem neefektivit a velmi drahou záležitostí, když na poradě sedí celý tým, místo toho, aby pracoval. Porady jsou velmi užitečné, pokud je správně vedete. Pomáhají celý tým směrovat k výsledkům. V naší znalostní linii se tuto dovednost vedení porad naučíte. Získáte šablony pro zápis z porady, vedení úkolů, ale také se dovíte, jak pracovat s rutinními nebo náročnými úkoly, jak pracovat s prioritami. Jak zvýšíte efektivitu plnění nebo jak správně komunikovat na poradě. Po celou dobu Vašeho studia Vás bude autor sledovat, kontrolovat Vaše odpovědi a bude připraven Vám poradit s Vaší konkrétní situací.

Ing. Jiří Střelec

Poradce roky vede porady a hledá efektivní způsoby zadávání, kontroly úkolů více jak 25 let. Zaměřuje se na management, leadership, komunikaci a Public Relations.

 

9 kroků

4,3/5

1000 Kč/měsíc
Aplikováno minimálně u 5 firem.

Znalostní linie Projektový management je určený pro vedoucí projektu. Zaměřuje se na nejdůležitější aktivity od zahájení projektu, specifikace zadání, vytvoření synergií pro dosažené nejlepších výsledků, plánování, řešení rizik na projektu, průběh realizace až po vyhodnocení projektu. Naučte se používat nejdůležitější metody řízení projektu. Dovíte se, jak efektivně vést a motivovat projektové tým. Získáte šablonu/vzor projektového řízení.

Ing. Jiří Střelec

Poradce roky vedl projekty od malých až po velké za desítky milionů korun. Připravil speciální výcvikový program pro vedoucí projektu.

 

11 kroků

4/5

1000 Kč/měsíc
Aplikováno minimálně u 12 firem.

Znalostní linie Krizový management je návod, jak prakticky zvládnout krizi ve firmě, organizaci od momentu, kdy si uvědomíte, že jste přišli o zákazníky, nebo se nacházíte v “červených číslech”. Naučíte se, jak zastavit šíření krize, sestavit krizový tým, pracovat se zaměstnanci, aby i oni krizi zvládli a firma mohla znovu prosperovat. Budete se soustředit na ochranu know-how a také jak získat ponaučení z krize a předcházet vzniku nové, či jiné krize. Máte-li krizový stav už nyní a nemůžete na další krok čekat 7 dní, tak prosím kontaktujte autora a on Vám ( za předpokladu, že linii budete studovat dále ) pošle popis linie v pdf. Další znalosti ke krizovému managementu najdete ZDE.

Ing. Jiří Střelec

Autor řešil pro své klienty krizové situace spojené se ztrátou zákazníků, pandemii, neefektivním vedením firmy apod. Má praxi 25+ v managementu, komunikaci.

 

9 kroků

3,6/5

Aplikováno minimálně u 8 firem.

V jednotlivých krocích se naučíte jak hledat zlepšení a zavádět jej do praxe. Důležité znalosti jsou z oblasti Shopfloor Managementu, PDCA řízení změny a komunikace v týmu. Kroky Vás provedou od výběru pilotního pracoviště přes hledání zlepšení, realizaci a sdílení úspěchu s ostatními kolegy.

Tomáš Janů

Autor je nadšenec pro exceletní výsledky ve výrobě. Hlavní témata jsou rozvoj a řízení změny.

 

11 kroků

3,9/5

1000 Kč/měsíc
Aplikováno minimálně u 18 firem.

Manažer komunikací předurčuje, jak bude firma fungovat a čeho dosáhne. Nejde jen o to lidem sdělovat informace v čase, ale hlavně je umět nadchnout pro strategii, nový projekt, řešení neshod a další aktivity. Podaří-li se to, pracovníci sami pak bez přímé účasti manažera dokáží velmi dobře řešit vzniklé situace. Znalostní linie Vám pomůže, jak si komunikaci připravit, vytvořit zájem, nadchnout pracovníky, pracovat s mimikou, gesty, emocemi apod.

Ing. Jiří Střelec

Autor tréninků komunikace pro manažery a specialisty. 9 let aktivně působil v oblasti PR a marketingu a více jak 25 let v managementu.

 

11 kroků

4,1/5

1000 Kč/měsíc
Aplikováno minimálně u 23 firem.

Podrobně se seznámíte, jak správně povzbuzovat a chválit pracovníky nebo i kárat s cílem dosáhnout správného výkonu pracovníků. Připravili jsem pro Vás i zásadní předpoklady, jež je třeba nastavit, aby chválení a káraní bylo skutečně účinné. Dovíte se, jak se pracovník dívá na požadovaný výkon a jak manažer. Jakou roli hraje kapacita a pravidla nastavená v systému managementu vůči chválení a kárání. Co způsobuje významná nedorozumění nebo i pokles výkonu. V linii také najdete výjimky, i negativní dopady, které je třeba mít na paměti. Vyzkoušíte si příklady, které Vám autoři zkontrolují, abyste měli jistotu, že jste vše správně pochopili a aplikovali. Oba autoři do znalostní linie vtiskli nejlepší poznatky z praxe s ohledem na situace, kde se manažeři nejčastěji dopouští chyby.

Ing. Jiří Střelec

Poradce se zaměřením na management, systémy vedení, komunikaci a Public Relations.

Vojtěch Bednář

Poradce se specializací sociologie, kterou využívá pro správné vedení pracovníků.

 

10 kroků

4/5

1000 Kč/měsíc
Aplikováno minimálně u 6 firem.

Ve znalostní linii se naučíte postupně motivovat sami sebe a ostatní pracovníky. Ukážeme Vám způsob, jak se dostat do motivace typu flow a mít tak radost z aktivit ve vlastním životě. Pochopíte, co vše musí dělat manažer, aby měl motivované pracovníky. Linie Vás povede krok za krokem k odhalení motivů, jaké různé druhy motivace existují, jaké jsou jejich přínosy a dopady v pozitivním i negativním smyslu apod. Dozvíte se, co vše musí být splněno a udržováno, aby byla motivace účinná. Pusťte se do práce a naši lektoři jsou neustále připraveni pomoci.

Petr Hlušička

Poradce v oblasti Human Resources a psychologie

Ing. Jiří Střelec

Poradce se zaměřením na management, systémy vedení, komunikaci a Public Relations.

 

10 kroků


1000 Kč/měsíc
Aplikováno minimálně u 6 firem.

Fluktuace je palčivý problém managementu. Sotva pracovníka zapracujete a investujete do jeho specializace, prostředků pro efektivní práci, rozhodne se odejít. Kromě toho celá řada firem se především platovým navyšováním snaží udržet pracovníky nebo je přetáhnout od konkurence. Bohužel toto není efektivní cesta řešení fluktuace. Ve znalostní linii se krok za krokem dozvíte, proč pracovníci odcházejí, jak tomu zabránit, co vše podporuje fluktuaci nebo ji naopak brzdí.

Vojtěch Bednář

Poradce pro řízení vztahů ve firmách. Roky se specializuje na omezení fluktuace.

Ing. Jiří Střelec

S principy vlastní cesty pomáhá manažerům řešit problémy ve vedením pracovníků.

 

4 kroky

5/5

1000 Kč/měsíc
Aplikováno minimálně u 13 firem.

Vést firmu vyžaduje pracovat jen s podstatnými informacemi, které rozvíjí náš byznys. Manažerský systém nepotřebuje hromadu papírů, formulářů, směrnic. Ve znalostní linii se naučíte, jak vizuálně připravit a rozvíjet manažerský systém. Systém, který můžete mít v jednom souboru pdf. Je vhodný, jak pro malou firmu, tak i nadnárodní. Autor tímto vizuálním způsobem připravil systémy pro firmy od 3 až po stovky pracovníků. Firmy byly zároveň certifikované na ISO 9001, AS 9100, ISO 14001, ISO 27001 a další. Správným zavedením firmy ušetřily cca intenzivní práci 1 člověka na 1,5 měsíce ročně jen na změnách. To nepočítáme úspory tisku, ztráty zbytečného čtení pracovníky apod. Manažeři se nyní více věnují strategii, jak firmu rozvíjet než aktualizaci dokumentace.

Ing. Jiří Střelec

Autor linie se modelování manažerských systémů věnuje již přes 22 let. Dospěl k jednoduché verzi, která v praxi šetří kapacity a pomáhá správně chápat management.

Pro zobrazení firemních linií je nutné se přihlásit.

Přihlásit se

Přehled oborů

  • Komunikace
  • Obchod
  • Psychologie
Back to top