Krizový management


11 kroků

4/5

1000 Kč/měsíc
Aplikováno minimálně u 12 firem.

Znalostní linie Krizový management je návod, jak prakticky zvládnout krizi ve firmě, organizaci od momentu, kdy si uvědomíte, že jste přišli o zákazníky, nebo se nacházíte v “červených číslech”. Naučíte se, jak zastavit šíření krize, sestavit krizový tým, pracovat se zaměstnanci, aby i oni krizi zvládli a firma mohla znovu prosperovat. Budete se soustředit na ochranu know-how a také jak získat ponaučení z krize a předcházet vzniku nové, či jiné krize. Máte-li krizový stav už nyní a nemůžete na další krok čekat 7 dní, tak prosím kontaktujte autora a on Vám ( za předpokladu, že linii budete studovat dále ) pošle popis linie v pdf. Další znalosti ke krizovému managementu najdete ZDE.

Znalosti získáváte v na sebe navazujících krocích a jejich aplikací v praxi. Každý krok obsahuje minimálně 3 nové znalosti. Studium Vám vezme ** 10 minut** a pak hned klikněte na tlačítko PROSTUDOVÁNO. Od té doby Vám běží 7 denní lhůta, ve které znalosti uplatněte ve své praxi. Během týdne klikněte na ODPOVĚDĚT NA OTÁZKU a zaškrtněte odpověď nebo ji vypište. Některé odpovědi kontroluje autor linie. Bude-li odpověď správně, už jen zapíšete do MOJE POZNATKY, jakou zkušenost jste získali v praxi. Systém Vás pustí do dalšího kroku. Autor linie Vás sleduje a kdykoli s ním můžete konzultovat specifické případy. Po ukončení obdržíte osvědčení o studiu.

Ing. Jiří Střelec

Autor řešil pro své klienty krizové situace spojené se ztrátou zákazníků, pandemii, neefektivním vedením firmy apod. Má praxi 25+ v managementu, komunikaci.

Pro zobrazení dalších informací je nutné přihlášení! Pokud ještě nemáte svůj účet, můžete se zaregistrovat.

Back to top